8-oktabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
180 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 159,3 mlrd so'm bo'lgan 256 ta lot 184,6 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 450 mln so‘m
• sotilgan narxi 2,4 mlrd so‘m
• Xorazm viloyati Urganch shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 450,1 mln so‘m bo‘lgan Davlat aktivlarini boshqarish agentligi Xorazm viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi sobiq ma’muriy bino 2,4 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 7 ta
• boshlang'ich narxi 100,8 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 105,9 mlrd so‘m
• Toshkent shahri Chilonzor tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 98 mlrd so‘m bo‘lgan "Mikrokreditbank" ATB balansidagi bino 102,9 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 49 ta
• boshlang'ich narxi 699,4 mln so‘m
• sotilgan narxi 823,8 mln so‘m
• Toshkent shahar Mirobod tumanida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara stavkasi 290,6 mln so‘m bo‘lgan Toshkent farmatsevtika instituti balansidagi bino qismi 319,7 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 142 ta
• boshlang'ich narxi 53,1 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 70,9 mlrd so‘m
• yer maydoni 5,6 ga
• Toshkent shahar Mirzo Ulug‘bek tumanidan boshlang‘ich narxi 36,4 mlrd so‘m bo‘lgan ko‘p qavatli turar-joy binolari qurish uchun 1,31 gektar yеr uchastkasi 52,7 mlrd so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 8 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 180 лота. Также было реализовано 256 объекта со стартовой ценой 159,3 млрд сумов за 184,6 млрд сумов.
• стартовая цена 450 млн сум
• Бывшее административное здание, принадлежащие Хорезмскому территориальному управлению Агентства по управлению государственными активами, расположенное в городе Ургенч Хорезмской области, со стартовой ценой 450,1 млн ​​сумов продано за 2,4 млрд сумов.
• стартовая цена 100,8 млрд сум
• цена продажи 105,9 млрд сум
• Здание, принадлежащее АКБ "Микрокредитбанк", расположенное в Чиланзарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 98 млрд ​​сумов продано за 102,9 млрд сумов.
• стартовая цена 699,4 млн сум
• цена продажи 823,8 млн сум
• Часть здания, принадлежащая Ташкентскому фармацевтическому институту, расположенная в Мирабадском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 290,6 млн ​​сумов сдана в аренду за 319,7 млн сумов.
• количество 142
• стартовая цена 53,1 млрд сум
• цена продажи 70,9 млрд сум
• площадь земельного участка 5,6 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 1,31 га, со стартовой ценой 36,4 млрд ​​сумов продан за 52,7 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых зданий.