17-oktabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
320 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 27,9 mlrd so'm bo'lgan 243 ta lot 34,9 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 19 ta
• boshlang'ich narxi 18,4 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 22,8 mlrd so‘m
• Toshkent viloyati Toshkent tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 4,8 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat aktivlarini boshqarish agentligi Toshkent viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi noturar bino-inshootlari 8,1 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 524,6 mln so‘m
• sotilgan narxi 559,8 mln so‘m
• Xorazm viloyati Shovot tumanida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara stavkasi 54 mln so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi Xorazm viloyati hududiy boshqarmasiga balansidagi bino 59,4 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 113 ta
• boshlang'ich narxi 2,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 3,2 mlrd so‘m
• yer maydoni 8 ga
• Toshkent shahar Olmazor tumanidan boshlang'ich narxi 503,5 mln so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 2 sotix yеr uchastkasi 553,9 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 17 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 320 лота. Также было реализовано 243 объекта со стартовой ценой 27,9 млрд сумов за 34,9 млрд сумов.
• стартовая цена 18,4 млрд сум
• цена продажи 22,8 млрд сум
• Нежилые здания и сооружения, принадлежащие территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Ташкентском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 4,8 млрд ​​сумов проданы за 8,1 млрд сумов.
• стартовая цена 524,6 млн сум
• цена продажи 559,8 млн сум
• Здание, принадлежащее территориальному управлению Хорезмской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенное в Шовотском районе Хорезмской области, со стартовой арендной ставкой 54 млн ​​сумов сдано в аренду за 59,4 млн сумов.
• площадь земельного участка 8 га
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 503,5 млн ​​сумов продан за 553,9 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.