14 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
685 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 187,6 млрд сўм бўлган 688 та лот 205,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 103,9 млрд сўм
• сотилган нархи 112,4 млрд сўм
• Тошкент шаҳар Яккасарой туманида жойлашган бошланғич нархи 95,6 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент шаҳар ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар жой биноси 100,4 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 31,6 млрд сўм
• сотилган нархи 33,4 млрд сўм
• Тошкент вилояти Юқоричирчиқ туманида жойлашган бошланғич нархи 24,6 млрд сўмлик "Асакабанк" АЖ балансидаги енгил конструкцияли иссиқхона биноси ва чорвачилик мажмуаси 25,9 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 0,9 млрд сўм
• Тошкент шаҳри Яшнобод туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 680,1 млн сўм бўлган “Ҳудудгаз Пойтахт" газ таъминоти филиали балансидаги бино қисми 748,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 216 та
• бошланғич нархи 21,8 млрд сўм
• сотилган нархи 23,2 млрд сўм
• ер майдони 15,4 га
• Жиззах вилояти Дўстлик туманидан бошланғич нархи 168,7 млн сўм бўлган автотураргоҳ қуриш учун 21 сотих ер участкаси 269,9 млн сўмга сотилди.
• Бухоро вилояти Вобкент туманидан бошланғич нархи 23,4 млн сўм бўлган якка тартибда уй жой қуриш учун 3 сотих ер участкаси 68 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 14 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 685 лота. Также было реализовано 688 объекта со стартовой ценой 187,6 млрд сумов за 205,9 млрд сумов.
• стартовая цена 103,9 млрд сум
• цена продажи 112,4 млрд сум
• Здание нежилого места, принадлежащее Ташкентскому городскому территориальному управлению Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Яккасарайском районе города Ташкента, со стартовой ценой 95,6 млрд ​​сумов продано за 100,4 млрд сумов.
• стартовая цена 31,6 млрд сум
• цена продажи 33,4 млрд сум
• Легковая конструкция тепличного здания и животноводческого комплекса, принадлежащая АО "Асакабанк", расположенная в Юкоричирчикском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 24,6 млрд ​​сумов продана за 25,9 млрд сумов.
• Часть здания, принадлежащая филиалу газоснабжения «Худудгаз Пойтахт», расположенная в Яшнабадском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 680,1 млн ​​сумов сдана в аренду за 748,1 млн сумов.
• количество 216
• стартовая цена 21,8 млрд сум
• цена продажи 23,2 млрд сум
• площадь земельного участка 15,4 га
• Земельный участок, расположенный в Дустликском районе Джизакской области, площадью 21 сотка, со стартовой ценой 168,7 млн ​​сумов продан за 269,9 млн сумов для строительства автостоянки.
• Земельный участок, расположенный в Вобкентском районе Бухарской области, площадью 3 сотки, со стартовой ценой 23,4 млн ​​сумов продан за 68 млн сумов для строительства домов в едином порядке.