19 декабрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
226 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 10,9 млрд сўм бўлган 125 та лот 28,8 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 72 та
• бошланғич нархи 860 млрд сўм
Сирдарё вилояти Сирдарё туманида жойлашган бошланғич нархи 5,5 млрд сўм бўлган «Йўлрефтранс» АЖ балансидаги термос вагонлар (50 дона) 8,5 млрд сўмга ижарага берилди.
Бухоро вилояти Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 14,3 млн сўм бўлган давлат умумтаълим мактаби балансидаги ошхона 163,1 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 721,1 млн сўм
• сотилган нархи 805,4 млн сўм
• ер майдони 2,2 га
Қашқадарё вилояти Қарши шаҳридан бошланғич нархи 389,2 млн сўм бўлган кичик саноат зоналаридаги метални қайта ишлаш корхоналарини ташкил этиш учун 1,29 гектар ер участкаси 430 млн сўмга сотилди.
Тошкент вилояти Зангиота туманидан бошланғич нархи 44,2 млн сўм бўлган қишлоқ хўжалиги маҳсулотларини қайта ишлаш объектлари қуриш учун 5 сотих ер участкаси 48,7 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 19 декабря
На аукционы и открытые торги было выставлено 226 лота. Также было реализовано 125 объекта со стартовой ценой 10,9 млрд сумов за 28,8 млрд сумов.
• стартовая цена 860 млрд сум
• Термосные вагоны (50 единиц), расположенные в Сырдарьинском районе Сырдарьинской области, принадлежащие АО  "Йулрефтранс", со стартовой ценой 5,5 млрд сумов сданы в аренду за 8,5 млрд сумов.
• Столовая, расположенная в городе Бухара Бухарской области, принадлежащая государственной общеобразовательной школе, с первоначальной годовой арендной ставкой 14,3 млн сумов проданы за 163,1 млн сумов.
• стартовая цена 721,1 млн сум
• цена продажи 805,4 млн сум
• Земельный участок, расположенный в городе Карши Кашкадарьинской области, площадью 1,29 гектаров, со стартовой ценой 389,2 млн ​​сумов продан за 430 млн сумов для создания металлообрабатывающих предприятий в малых промышленных зонах.
• Земельный участок, расположенный в Зангиотинском районе Ташкентской области, площадью 5 соток, со стартовой ценой 44,2 млн ​​сумов продан за 48,7 млн сумов для создания объектов по переработке сельскохозяйственной продукции.