21 август санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
494 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 24,9 млрд сўм бўлган 249 та лот 44,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 49,8 млн сўм
• сотилган нархи 89,3 млн сўм
• Қорақалпоғистон Республикаси Тўрткўл туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 2,9 млн сўм бўлган ихтисослаштирилган мактаби балансидаги бўш турган ошхона 42,3 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 207 та
• бошланғич нархи 23,4 млрд сўм
• сотилган нархи 42,6 млрд сўм
• ер майдони 21,2 га
• Тошкент шаҳри Янги Тошкент ҳудудидан бошланғич нархи 9,7 млрд сўм бўлган турар-жой қуриш учун 1,9 гектар ер участкаси 14,5 млрд сўмга сотилди.
• Тошкент шаҳри Олмазор туманидан бошланғич нархи 1,2 млрд сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 2,5 сотих ер участкаси 6,6 млрд сўмга сотилди.
• Бухоро вилояти Қоракўл туманидан бошланғич нархи 92,1 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 4 сотих ер участкаси 534,3 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 21 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 494 лота. Также было реализовано 249 объекта со стартовой ценой 24,9 млрд сумов за 44,3 млрд сумов.
• стартовая цена 49,8 млн сум
• цена продажи 89,3 млн сум
• Пустующая столовая, принадлежащая специализированной школе, расположенная в Турткульском районе Республики Каракалпакстан, со стартовой ценой 2,9 млн сумов продана за 42,3 млн сумов.
• количество 207
• стартовая цена 23,4 млрд сум
• цена продажи 42,6 млрд сум
• площадь земельного участка 21,2 га
• Земельный участок, расположенный в Янги Ташкенте города Ташкента, площадью 1,9 гектаров, со стартовой ценой 9,7 млрд ​​сумов продан за 14,5 млрд сумов для строительства жилых помещений.
• Земельный участок, расположенный в Алмазарской районе города Ташкента, площадью 2,5 соток, со стартовой ценой 1,2 млрд ​​сумов продан за 6,6 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в Каракульском районе Бухарской области, площадью 4 соток, со стартовой ценой 92,1 млн ​​сумов продан за 534,3 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.