23 август санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
737 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 14,6 млрд сўм бўлган 310 та лот 20 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 1,05 млрд сўм
• Андижон вилояти Асака туманида жойлашган бошланғич нархи 243,1 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Андижон вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган бино-иншоотлар 583,4 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 21,4 млн сўм
• сотилган нархи 116,6 млн сўм
• Сурхондарё вилояти Термиз туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 12,9 млн сўм бўлган Вилоят юқумли касалликлар шифохонаси балансидаги бўш турган технологик майдон 63,4 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 186 та
• бошланғич нархи 1,9 млрд сўм
• сотилган нархи 4,1 млрд сўм
• ер майдони 8,1 га
• Тошкент шаҳри Миробод туманидан бошланғич нархи 1,1 млрд сўм бўлган савдо ва маиший хизмат кўрсатиш, офис қуриш учун 1 сотих ер участкаси 3,1 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нарх 147 млн сўм
• сотилган нарх 259 млн сўм
• ер майдони 6,0 га
• бошланғич нархи 6 млн сўм
• сотилган нархи 138 млн сўм
• бошланғич нархи 7,6 млрд сўм
• сотилган нархи 9,3 млрд сўм
• Жиззах вилояти Жиззах шаҳридан бошланғич нархи 477,1 млн сўм бўлган нотурар жой 772,9 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 23 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 737 лота. Также было реализовано 310 объекта со стартовой ценой 14,6 млрд сумов за 20 млрд сумов.
• стартовая цена 1,05 млрд сум
• Пустующие здания и сооружения, принадлежащие территориальному управлению Андижанской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Асакинском районе Андижанской области, со стартовой ценой 243,1 млн ​​сумов проданы за 583,4 млн сумов.
• стартовая цена 21,4 млн сум
• цена продажи 116,6 млн сум
• Технологическая площадь, принадлежащая областной инфекционной больнице, расположенная в Термезском районе Сурхандарьинской области, со стартовой арендной ставкой 12,9 млн сумов, сдана в аренду за 63,4 млн сумов.
• количество 186
• площадь земельного участка 8,1 га
• Земельный участок, расположенный в Мирабадском районе города Ташкента, площадью 1 сотка, со стартовой ценой 1,1 млрд ​​сумов продан за 3,1 млрд сумов для строительства торговый домов и офисных зданий.
• стартовая цена 147 млн сум
• цена продажи 259 млн сум
• площадь земельного участка 6,0 га
• стартовая цена 6 млн сум
• цена продажи 138 млн сум
• стартовая цена 7,6 млрд сум
• цена продажи 9,3 млрд сум
• Нежилое помещение, расположенное в городе Джизак Джизакской области, со стартовой ценой 477,1 млн ​​сумов продан за 772,9 млн сумов.